Aktualności

Co stało się już naszą tradycją, planujemy niespodziankę dla Pań, z okazji Dnia Kobiet. Szczegółów dotyczących konkursu, proszę szukać w lutym na FB

 

————————————————————-

Za chwilę Święta Bożego Narodzenia; w tym zabieganym czasie zróbmy sobie prezent w postaci chwili odpoczynku i zapomnienia; proponujemy relaksacyjne masaże, które przeniosą nas na moment w świat ciszy i odprężenia. Naładujmy się energią, by czas przedświątecznych przygotowań, sprawiał nam radość i satysfakcję. Równocześnie, cały zespół salonu, pragnie złożyć życzenia przepięknych, rodzinnych i wesołych Świąt, oraz realizacji noworocznych postanowień!

————————————————————-

Zimna pora to idealny czas na poddanie się zabiegom złuszczającym. Kwasy owocowe, Neoderma i Retix C, to doskonałe zabiegi umożliwiające osiągnięcie jasnej, gładkiej, pozbawionej zmarszczek skóry. Każda Pani w wirze codziennych obowiązków, znajdzie pół godziny na nałożenie Retinolu z wit.C ( Retix C. ), godzinę na poddanie się kwasom, lub trzy godziny na złuszczanie skóry mieszanką ziół ( Neoderma ). Efekty oszałamiające.

————————————————————-

Przystąpiliśmy do Programu KARTA MIESZKAŃCA! Każdy klient posiadający “Kartę Mieszkańca Gminy Tarnowo Podgórne” może korzystać z oferowanych przez nas zniżek: 10% na pielęgnacyjne zabiegi do włosów, 20% na zabiegi na ciało. Zapraszamy!

————————————————————-

Już niedługo, wszyscy Klienci, borykający się z problemem wrastającego paznokcia, będą mogli poddać się w naszym salonie, nowatorskiemu zabiegowi KOSTKA ARKADY. Metoda ta, to rewolucja w dziedzinie podologii. Jedyna na świecie, w 100% likwidująca problem wrastających paznokci. Pozwala na skuteczne i bezpieczne usunięcie uporczywego problemu.

————————————————————-

Nowością w naszym salonie jest Analizator Składu Ciała, dzięki któremu możemy dowiedzieć się jaki jest poziom wody, mięśni i tłuszczu w naszym organizmie, a także zapoznać się z kondycją naszego ciała. Analiz dokonuje licencjonowany dietetyk, który po dokonaniu pomiaru także przeanalizuje wyniki i udzieli porady jak zmienić swoją sylwetkę. Zapraszamy!

————————————————————-

Przypominamy że cały czas w naszym salonie można poddać się zabiegom „Liss Unlimited” oraz VOLUMETRY” marki L’oreal , które pomagają dyscyplinować włosy.

————————————————————-

Paniom które spędzają sporo czasu na basenach, proponujemy nowy zabieg na włosy firmy L’oreal “Beach Waves”, pozwalający cieszyć się naturalnymi falami nawet zaraz po wyjściu z wody.

————————————————————-

W kosmetyce rządzi KWAS HIALURONOWY. Zapraszamy już na zastrzyk młodości z mikrosferami kwasu hialuronowego. Działanie mikrosfer kwasu hialuronowego pozwala zrelaksować mięśnie twarzy, widocznie je wypełnić, oraz odnowić komórki skóry. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, naturalny i bezpieczny.

————————————————————-

Jeżeli szukają Państwo pomysłu na prezent, niekoniecznie świąteczny, zapraszamy do zapoznania się z nową na polskim rynku firmą YODEYMA PARFUMS. YODEYMA jest międzynarodową firmą będącą liderem w branży selektywnych perfum. Od niedawna, perfumy proponowane przez tę firmę są także dostępne w naszym salonie. Wygodny ekspozytor, ułatwi Państwu wybór odpowiedniego zapachu, a katalog produktów pomoże w podjęciu decyzji. Duże pojemności 100ml. za niewielką cenę 99,00; bardzo trwałe i oryginalne zapachy; polecamy.

————————————————————-

Zapraszamy na NOWOŚĆ w kosmetyce pielęgnacyjnej paznokci – manicure japoński! Każda Pani borykająca się ze słabymi, łamliwymi paznokciami, doceni zbawienny wpływ witamin, aplikowanych wprost na płytkę. Zapraszamy.

————————————————————-

Tegoroczne wybory Miss przebiegały pod wyjątkowym hasłem: Wybory Miss Polonia Gminy Tarnowo Podgórne. Tym razem całym przedsięwzięciem zajmowała się profesjonalna Agencja Miss Polonia, a wygraną był awans do Miss Polonia Wielkopolski. My też zaznaczyliśmy swoją obecność, pomagając w przygotowaniu kandydatek w dniu wyborów. Wszystkim uczestniczkom dziękujemy za współpracę, a naszej nowej Miss Gminy – Zuzannie Michalskiej, gratulujemy!

————————————————————-

Wraz z nadejściem wiosny wprowadziliśmy nowy zabieg fryzjerski – keratynowa odbudowa włosa. Te Panie, które już spróbowały, wiedzą jak zbawienne znaczenie dla włosów ma keratyna, zwłaszcza po zabiegach koloryzacji, tak obecnie powszechnych. Włosy są odżywione, stają się wygładzone, nie puszą się i łatwiej układają. Cena zabiegu kształtuje się między 50 a 100 zł. Serdecznie zapraszamy.